Spolupráce

Spolupráce

Maloobchodníci (e-shopy a kamenné prodejny):

Známe vaše potřeby. Rádi se ujmeme role spolehlivého a stabilního partnera pro váš byznys. Možné formy spolupráce: klasický velkoobchodní prodej nebo pro menší podnikavce tzv. dropshipping. Podmínkami jsou vlastnění živnostenského oprávnění a plnohodnotná registrace v e-shopu. Jakmile si odškrtnete obě náležitosti, kontaktujte nás a budeme si moci plácnout. Obratem vašemu účtu přidělíme VO ceny či poskytneme XML feed. Jsme plátci DPH. Všechny ceny uvedené v eshopu budou již s 21 % DPH.

 

Výrobci:

Jste producenti zajímavého výrobku, který koresponduje se sortimentem tohoto obchodu a myslíte si, že by mohl sklidit úspěch i u našich zákazníků? Výborně. Oslovte nás s vaší nabídkou.

 

Youtubeři/rky a blogeři/rky:

Kooperace s úspěšnými lidmi v oblasti blogování / vlogování patří mezi naše nejoblíbenější formy propagace. Máte alespoň 10 000 fanoušků a dostal se vám do hledáčku některý z našich produktů? Navrhujeme si podat ruce. Jediné kritérium pro darování zboží je zveřejnění recenze na vašem blogu / kanálu.

 

Veřejné známé osobnosti:

Považujete se v tuzemské scéně za celebritu a zároveň si libujete v našich artiklech? Stát se patronem e-shopu nebylo nikdy snažší. Při navrhování konkrétní podoby spolupráce jistě najdeme kompromis.

 

Ostatní nabídky:

Nenašli jste tady, co jste hledali? To ještě neznamená, že váš návrh předem zavrhneme. Zkuste nám polopatě vysvětlit, o co se jedná a kdoví, třeba se domluvíme.

 

Kam napsat nebo zavolat?

dt@penezenky.cz nebo 774 944 155

100 % produktů skladem
bleskurychlá expedice, odesíláme ihned
na peněženky jsme odborníci
překvapení v každé objednávce
doprava zdarma nad 1 000 Kč, jinak pouze 69 Kč
Můj účet
OdhlášeníObjednávkyOsobní nastavení